Kariyer

Kariyer yolculuğunda
GTech imzası

İnovasyon fırsatları, yenilikçi düşünme yeteneği, eğitim ve gelişme fırsatları ile işe yönelik teşvikler sunan bir iş ortamı düşünün. Orası, GTech.

GTech’te hayat: Ekibimiz

GTech olarak, teknolojinin önde gelen şirketleri arasında yer alıyoruz. Teknoloji tutkumuz, çevik uzman ekibimiz ve müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı iş yapış şeklimizle hızla büyüyoruz.

En büyük yatırım kaynağımız çalışanlarımızın başarısı ve kariyer gelişimleri. Bizimle birlikte çalışarak, kariyerinizde ilerleyebileceğiniz birçok fırsat elde edebilirsiniz. GTech’in başarısının arkasında, yüksek kaliteli insan kaynağı yatıyor. Sizi de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Anlıyoruz, anlatıyoruz, anlaşıyoruz.

“Anlamak,” “anlatmak” ve “anlaşmak” prensiplerini benimseyerek, kurumumuzda çalışanlarımızın eğitimi ve sürekli gelişimine büyük önem veriyoruz. Fırsat eşitliğine inanıyor ve kadınların ve gençlerin iş hayatında daha aktif olabilmeleri için destek sağlıyoruz. Bu sayede, çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürünü kurumumuzda yaygınlaştırıyoruz.

En büyük yatırım kaynağımız çalışanlarımızın başarısı ve kariyer gelişimleri. Bizimle birlikte çalışarak, kariyerinizde ilerleyebileceğiniz birçok fırsat elde edebilirsiniz. GTech’in başarısının arkasında, yüksek kaliteli insan kaynağı yatıyor. Sizi de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

En büyük sosyal sorumluluk projemiz
Gençlerimiz

GTech Akademi ile kariyerini teknoloji konusunda geliştirmek isteyen gençlerimizin destekçisi olarak geleceğin teknik liderlerini yetiştiriyoruz. Büyük Veri, İş Zekası, Veri Ambarı ve Veri Tabanı Yönetimi servisleri ile ilişkili çalışmalar gerçekleştiren gençlerimiz için eğitimler sağlıyor; süreci başarılı bir şekilde tamamlayanları ekibimize dahil ediyoruz. Ekibimizin %35’i akademiyle aramıza katılan değerli çalışanlardan oluşuyor.

 • Melyaz Projesi

  MELYAZ projesiyle, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri’nde Bilişim Teknolojileri alanında eğitim gören gençlerin gelişimine destek oluyoruz. 20 firma ile 20 okulun eşleştiği proje kapsamında biz de Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi ile eşleştik. 11. sınıf müfredatını zenginleştiriyor, 12. sınıf öğrencilerine GTech’te staj imkanı sunarak iş hayatına hazırlıyoruz.

  Eğer sen de GTech’te uzman ekibimizin desteği ve eğitimleri ile stajını yapmak istiyorsan başvurunu sabırsızlıkla bekliyoruz!

Etkinliklerimiz: Başarılarımızı ve özel günlerimizi birlikte kutluyoruz

Çalışanlarımızla birlikte başarılarımızı kutluyor ve özel günlerimizi birlikte geçiriyoruz. Aylık Happy Hour organizasyonlarımızda stres atıyor, langırt, bilardo, dart ve playstation turnuvaları düzenleyerek keyifli vakit geçiriyoruz. Yazın başlangıcını kutlamak için parti düzenleyerek enerjimizi tazeliyoruz.

Ortak alanlarımız

Verimli zaman geçirerek motivasyonumuzu artırıyoruz.

Ofiste geçirdiğimiz zamanları hem daha keyifli hem de daha verimli hale getirmek için ortak alanlarımızı kullanıyoruz. Çalışanlarımız, kafe alanımızda sabahları sunulan kahvaltı hizmetinden faydalanarak güne enerjik başlayabiliyor. Molalarında ise playstation, dart, bilardo ve langırt oynayarak keyifli vakit geçirebiliyorlar. Bu şekilde çalışanlarımızın motivasyonunu artırarak, verimliliği de yükseltiyoruz.

G-Talks

Bir arada olmanın keyfini çıkarırken bağımızı kuvvetlendiriyoruz.
GTech yönetim ekibinin de katıldığı G-Talks buluşmalarında bir arada olmanın keyfini çıkarıyor ve aramızdaki ilişkileri kuvvetlendiriyoruz. Ekiplerimizin gruplara ayrılarak katıldığı G-Talks buluşmaları, iş dışındaki konuları ele alarak gerçekleştiriliyor.

 

İnsana saygı ödülü sahibi olmaktan gurur duyuyoruz

Kariyer.net müşterisi 30.000’i aşkın işveren arasından, adayların başvurularını eksiksiz yanıtlayan, çok sayıda istihdam yaratan ve yüksek iş başvurusu alan kurumlara verilen İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazanan sayılı firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Sektördeki 20+ yıllık tecrübemizle yepyeni çözümler üretirken, başarımızın en önemli mimarının insan kaynağımız olduğunu unutmuyoruz. İnsana Saygı Ödülü’ne layık görülmek, bizi daha da motive ediyor ve gelecekte de insan odaklı yaklaşımımızı koruyarak, başarılarımızı artıracağımıza inanıyoruz.

Açık Pozisyonları Keşfedin
 • Full Time

  Project Manager (Temporary)

  GTech, Istanbul

  Başvur
 • Full Time

  Senior Software Developer

  GTech, Istanbul

  Başvur
 • Full Time

  Senior Business Analyst

  GTech, Istanbul

  Başvur
 • Full Time

  Senior Financial Reporting and Budget Specialist

  GTech, Istanbul

  Başvur

Şimdi İletişime Geçin

Şimdi

İletişim Kur

  Ad Soyad*
  Telefon Numarası*
  Mail Adresi*