Analitik & Veri Mühendisliği

Analitik & İş Zekası

Ürünler

Wiseboard Retail

Müşterilere en iyi deneyimi sunmak için tasarlanmış bir perakende yazılımı Wiseboard Retail ile yönetim ekibinin anlık KPI takibini sağlayın, gerçek zamanlı karar alma imkanından yararlanın.

Wiseboard Insurance

Tak-çalıştır veri ambarı modeli ve ETL çözümü olan Wiseboard Insurance ile proje uygulama ve geliştirme süresini en aza indirirken, maliyetleri düşürün.

 

Eyeqube Engine

Bir sigorta şirketi için teklif fiyatı belirleme veya bir banka için kredi başvurusu onaylama gibi süreçlerinizde size yardımcı olabilecek yetenekte tasarlanmış Eyeqube Engine ile hızlı ve doğru kararlar alarak verimliliğinizi arttırın.

Eyeqube Retail

Perakende sektörüne özel güncel veri analitik teknikleri uygulanarak geliştirilmiş bir platformdur. Analitik yöntemlerin etrafında konumlandırılmış kullanıcı dostu arayüzler ile desteklenen bir yazılım bileşenine sahiptir.

Eyeqube Motto

Kurumların ihtiyaç duyduğu derinlemesine veri analizi ve etkileşimli CRM entegrasyonu ile sektördeki dijital dönüşümü hızlandırıyor.

CubeView HR

Cubeview ile, insan kaynakları personellerinin bordro ve bütçeleme gibi adımlara ayırdığı süre azalıyor ve hata payı sıfıra indirgeniyor.

Şimdi

İletişim Kur

    Ad Soyad*
    Telefon Numarası*
    Mail Adresi*
    Kurum*

    Şimdi İletişime Geçin