Biz'le Mümkün!

23 yıl önce verinin kurumlar için eşsiz bir değer olacağı öngörüsü ile kurduğumuz GTech’i aynı vizyoner bakış açısı ile yönetiyor, yarattığımız değer ve güvenle gurur duyuyoruz.

Veri özelindeki her katman, alan ve anlam aracılığıyla edindiğimiz her bilgi ve derin saha tecrübesi, müşterilerimizin işlerini daha ileri taşımadaki en önemli anahtarımız.

Müşterilerimiz için, işlerini geliştirme yolculuklarında yan yana yürüyebilecekleri gelişim odaklı bir “teknoloji iş ortağı” olma misyonu taşıyoruz. Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’de finansal teknoloji ve veri teknolojisi alanında çevik, yenilikçi ve uzman kadromuzla lider teknoloji şirketi olma vizyonumuza da her geçen gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

Uzmanlık alanlarımıza bir bakış

Zirveye giden yolda GTech farkı

Bu kadar uzun bir süre boyunca sektörde lider konumumuzu sadece teknolojik ürünlerimizle değil, deneyimli ve uzman kadromuzla, anahtar teslim projelerimizle ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sağlıyoruz. “Müşterimizin başarısı bizim de başarımız” mottosunu çalışmalarımızın her alanında benimseyerek Biz’le mümkün diyoruz.

Uzman kadromuz, kendini sürekli geliştirmeye açık ve işletmelerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla anlamak için her zaman dinamik bir yaklaşım sergiliyor. Böylece bizimle çalışan müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğundaki serüveni daha akıcı ve daha kolay hale geliyor. Müşterilerimiz işletmelerindeki verileri daha doğru bir şekilde analiz ederek daha etkili kararlar alabiliyor, bu da doğru bir orantıyla verimliliği getiriyor.

Verilerinizden değer yaratın

Verinin her katmanı, her alanı ve her anlamı üzerinden edindiğimiz derin teknolojik bilgimizle birleşen güçlü sektör ve saha tecrübemiz ortaya uçtan uca cevap veren çözümler çıkarıyor. Bu çözümler ışığında verilerinizden değer yaratarak sizi rekabet ortamında öne taşıyoruz.

Sayılarla GTech

 • 15+ İş Ortağı

  En iyi çözümleri sağlamak için sektördeki en iyi teknoloji firmalarıyla iş ortaklığı yapıyoruz.
 • 200+ Müşteri

  Veriden değer yaratmak için sektör liderleri bize güveniyor.
 • 15+ GTech Ürünü

  Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına hızlıca uyarlanabilen teknoloji lideri ürünler geliştiriyoruz.
 • 270+ Çalışan

  Teknoloji odaklı ve çevik ekibimiz ile gelecekteki iş ihtiyaçlarını öngörüyor ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Kilometre Taşlarımız

 • 2000

  Kuruluş
 • 2007

  Oracle İş Ortağı
 • 2009

  İlk AR-GE Projesi
 • 2014

  Büyük Veri Odağı
 • 2017

  Symphony Banking
 • 2020

  Uluslararası Büyüme

Yönetim Ekibimiz

Mine Taşkaya

Kurucu Ortak ve CEO Detaylı incele

Gürhan Taşkaya

Yönetici Ortak Detaylı incele

Özgür Sarıgül

Yönetici Ortak - CTO Detaylı incele

İcra Ekibimiz

Sinem Altuncu

CFO Detaylı incele

Tolga Yıldırım

Genel Müdür Yardımcısı
Veri Yönetimi
Detaylı incele

Eray Karacaoğlan

Genel Müdür Yardımcısı
Finansal Teknolojiler
Detaylı incele

Barış Akdamar

Genel Müdür Yardımcısı
Satış
Detaylı incele

İbrahim Öztürk

Genel Müdür Yardımcısı
Stratejik Planlama ve Pazarlama
Detaylı incele

İrem Akman Keskin

Direktör
İnsan Kaynakları
Detaylı incele

Güvenç Akbil

Genel Müdür Yardımcısı
Proje Yönetimi Mükemmeliyet Merkezi
Detaylı incele