Symphony Banking

Uçtan uca yeni nesil bankacılık çözümü:
Symphony Banking

Geleneksel yöntemleri kırıp geçen yeni nesil teknolojiler, bankacılık ve finansal teknolojiler alanında bir dönüşüm sürecini beraberinde getiriyor, rekabet ortamı da önemli ölçüde değişiyor.

Müşterilerinin günlük ürün ve hizmetlere erişimin kolaylığını sağlayarak sürekli artan taleplerini karşılamak için bu teknolojilerden yararlanması gereken bankalar tercihini doğru kurgulanmış mimari altyapısı ile kolay entegre yeteneğine sahip uçtan uca bir bankacılık uygulaması olan Symphony Banking’den yana kullanıyor

Gelişmiş yapı üzerine inşa edilen GTech’in ana bankacılık ürünü, bankaların dijital dönüşümünü desteklemek için kapsamlı bir yetenekler paketi sunuyor.

Demo Talep Edin

Finansal kuruluşunuzun neden
Symphony Banking’e ihtiyacı var?

Teknolojinin, durmaksızın geliştiği günümüzde mobil platformlar, mobil ödeme, e-imza ve elektronik bankacılık giderek yaygınlaştı. Tüm bu yeniliklerin ve müşterilerinizin karmaşık taleplerinin, en doğru karşılığı bulması için buradayız.

Gelişimin pozitif etkileri kadar negatif etkileri de ön planda. Yüksek profilli veri sızıntıları ve artan denetim gereklilikleri, buna birer örnek olarak verilebilir. Symphony Banking tam da bu noktada ihtiyaç duyulan daha fazla şeffaflık ve uyumluluğun anahtarıdır.

Yüksek çeviklik

Günümüz bankacılığı için ihtiyaç duyulan hızlı ve kontrollü gelişmeyi sağlayan esnek altyapıyı sunuyoruz. Parametrik yapısı ile pazara hızlı ürün ve çözümler sunmak için daha çevik bir yaklaşım benimsiyor, yeni bir fikir veya girişimi kolay ve hızlı bir şekilde adapte ediyoruz.

Maliyet verimliliği

Düşük işletme, bakım ve geliştirme maliyetleri ile ön plana çıkıyoruz. Symphony Banking ile, her iş ve teknik faaliyet veya işlemin birim maliyetini düşürerek verimliliği artırıyoruz. Ayrıca sistematik süreçlerle çalışan eforunun azaltılması, otomatik iş kuralları ve karar modellerinin kullanılması verimlilik artışına olanak sağlıyoruz.

Esnek altyapı

Her türlü yeni dağıtım kanalı ile kolay ve hızlı entegrasyon ile birlikte hızlı adaptasyon sunuyoruz. Çok kanallı hizmet ile Symphony Banking, müşterilerin şubeler, internet bankacılığı ve mobil uygulama gibi çeşitli bağımsız kanallardan bankacılık hizmetlerine erişim sağlıyoruz. Sorunsuz bir deneyim sunmak için esnek yapıda hizmet veriyoruz.

Maksimum verim

Kullanıcı hatalarından minimum seviyede etkilenmesi ve iş birimlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir yapısı ile tüm bankacılık gereksinimlerini karşılayan Symphony Banking’i , düşük maliyet, kolay entegrasyon ve müşteri odaklı özellikleri ile yalnızca bugünün değil; geleceğin de ihtiyaçlarına  çözüm bulacak şekilde organize ediyoruz.

Hızlı & kolay yönetim

Symphony Banking, kolay yönetilen iş ve onay akışları ile finans kuruluşlarına hız ve verimlilik kazandırıyor. GTech olarak, ürün ve işlem mimarisi yönetimini en başarılı şekilde yönetiyor, tek noktadan fiyatlama ve komisyon yönetimi imkânı sunuyoruz.

Verilerin, kurumların en değerli hazinesi olduğu bilinciyle aksiyon alıyor, veri kalitesi denetim mekanizmasını her adımda sunuyoruz.

Symphony Banking’in
yeteneklerine bakış

  • Günümüz bankacılığı için gerekli olan ve hızlı ve kontrollü geliştirmeyi mümkün kılan esnek altyapı

  • Parametrik yapısı sayesinde çevik bir yaklaşım

  • Pazara hızlı ürün ve çözüm sunma kabiliyeti

  • Yeni bir fikir veya girişimin kolay ve hızlıca uyarlanması

  • Yeni teknolojilere, ürün ve hizmetlere hızlı ve kolay entegrasyon

  • Süreç tabanlı tasarımı ile kolay yönetim ve iş akış yeteneği

  • Kullanıcı hatalarından en az seviyede etkilenmesi sayesinde minimum kullanıcı eğitim ihtiyacı

Neden Symphony Banking?

Ölçeklenebilir altyapı

Artan işlemleri hızla karşılama

Yüksek kullanılabilirlik ve performans

Müşteri ve kalite odaklı bankacılık

Tasarruf

Düşük lisans, operasyon, bakım ve geliştirme maliyetleri

Hızlı adaptasyon

Yeni dağıtım kanallarına hızlı entegrasyon

Değer yaratmak sizin elinizde

Hızlı Adaptasyon

Teknolojik gelişmelere hızla adapte olabilen ve geleneksel temel bankacılık sistemlerinden ayrılan yapısı ile rekabetçi piyasada farklılaşmanızı sağlar.

Artan Kârlılık

Daha düşük maliyetler ile elde edilecek rekabetçi fiyatlar sayesinde, pazar payını geliştirerek banka kârlılığını artırır.

Regülasyon Uyumu

9 ülkede kullanılması sayesinde sizlere, yerel regülasyona sahip, mevzuatlarla uyumlu, çoklu dil ve para birimi desteği sağlar.

GTech danışmanlığında
Symphony Banking ile maksimum verim

GTech olarak, Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşları ile gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerin ve tecrübemizin ışığında kuruluşlara katkı sağlıyoruz.

23 yıllık sektör tecrübesine sahip uzman danışmanlık ekibimizle, ürünlerimizin implemetasyonunu yapıyor ve ihtiyaç duydukları her alanda ve her an yanlarında oluyoruz.

Türkiye pazarında Temel Bankacılık Çözümü sunan iki şirketten biri ve Türkiye’nin ilk dijital bankasının Symphony Banking sağlayıcısı olarak yetkin hizmet veriyoruz.

Başka ülkelerde şube açmak isteyen bankaların, aynı altyapı üzerinden bu hizmeti verebilmelerini sağlayan parametrik yapısını güvenle sunuyoruz.

Demo Talep Edin

Symphony yaklaşımı

Çoklu dil ve ülke desteği

Hızlı geliştirme

Kolay adaptasyon

XML mesajlaşma

Servis tabanlı parametrik
modüler yapı

Çok katmanlı mimari

Bulut altyapı uyumluluğu

Sürükle bırak ekran tasarımları
ve otomatik kod

Canlı ortamda debug özelliği

Şimdi İletişime Geçin