Oracle Cloud

Hız, güvenlik ve maliyet tasarrufu bir arada

Tüm iş yüklerini hafifletecek zahmetsiz bir yol var: Oracle Cloud. GTech’in deneyimli danışmanlık hizmetleri sayesinde, bulut teknolojisi tüm IT sisteminizde etkin bir rol üstlenerek, başarıya ulaşmak için atmanız gereken her adımda sizi destekliyor.

Oracle Cloud, Oracle Corporation tarafından sağlanan, farklı amaçlara hizmet etmek için kullanılan birçok bulut tabanlı hizmetler bütünü olarak ön plana çıkıyor.

Uygulama fark etmeksizin zirvede bir bulut deneyimi

Konu Oracle olduğunda, bunu bir bilene danışmak işletmeniz için en doğru seçenek. Türkiye’nin en yetkin Oracle sertifikasına sahip teknoloji firması olarak, Oracle Cloud ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza etkileyici çözümler sunuyoruz. Oracle Cloud, tüm uygulamalar için kullanılabilen ilk genel bulut olarak iş yükü geçişinizi hızlandıradak performansınızı artırmanıza olanak sağlıyor.

Uçsuz bucaksız avantajlarla dolu bir Oracle Cloud gökyüzü

Buluta kolayca geçiş

Oracle Cloud’dan önce, birçok kurumsal uygulamanın buluta geçişi zahmetli bir işti. GTech danışmanlığında Oracle Cloud, karmaşadan ve riskten arındırılmış bir geçiş süreci ve kesintisiz ve yüksek performanslı kullanım sunar. Kurumların tüm ihtiyaçlarını çevreleyecek bulut teknolojisi ile donatılmıştır.

Esnek ve ölçeklenebilir

Mühendislik ve sistem tasarımının eşsiz birleşimi ile bulut tabanlı uygulamaları her koşula uygun hale getirir ve işletmeler, kurumları özelinde kişiselleştirilmiş bir yapıya sahip olur. Ayrıca, kurumsal uygulamalarla daha iyi çalışabilen bir tasarıma sahiptir.

Otomatik koruma

 Uygulamalar otomatik olarak korunur ve ölçeklendirilir. Bu sayede uygulama performansı ve güvenliği optimize edilir. Optimizasyon sayesinde insan hatası riski azalır ve olası güvenlik açıkları önlenmiş olur. Kesintisiz güvenlik ve performans sağlanır.

Etkili ve kesintisiz destek

Oracle Cloud, hibrit bulut stratejileri desteğine yeni bir soluk getirir ve çeşitli konumlandırma seçenekleriyle sınırları kaldırır. Veri merkezinden verilecek komutlar tüm bulutu harekete geçirir. Modern ve kullanışlı bir yapısal tasarıma sahiptir.

Güvenilir

Şifreleme, kimlik ve erişim yönetimi ve ağ güvenliği gibi birçok güvenlik özelliğini içerir ve bu sayede hassas veri ve uygulamaları koruma amacını gerçekleştirir. Global bir veri merkezi ağı üzerine inşa edilir ve yapay zekâ ve makine öğrenimi gibi ileri teknolojileri kullanır.

Entegre

Oracle Cloud, mevcut yerel sistemlerle ve diğer bulut tabanlı hizmetlerle kolayca entegre edilebilir ve bu sayede hibrid bir bulut ortamı oluşturulmasına olanak tanır. Kolayca entegasyon sağladığı diğer bulut tabanlı uygulamaların da yardımıyla yüksek performansla çalışır.

Özelliklerini keşfedin

Makine öğrenimi

Olası insan hatalarından arındırılmış risksiz adımlar

Kesintisiz ağ şansı

Şirket içi ağlarla uyumlu tasarlanan bulut ağları

Esnek altyapı

Yeniden yazılım gerektirmeyen uyumlu altyapı

Özel güvenlik

Sistemi tüm tehditlere karşı koruyan güven yaklaşımı

Tespit ve telafi

İhlal ve şüphelere yönelik sürekli tarama ve düzeltme

Veri koruma

Hiçbir kapanma süresi olmaksızın bilgi koruma

Maliyet tasarrufu

Ek masraf olmaksızın güvenlik önlemleri

Yalınlaştırma

İş uygulamalarının ve karışık iş yükünün basitleştirilmesi

Otomatik yönetim

Kendi kendini yöneten işletim sistemi

Sunduğumuz Oracle Cloud hizmetleri

 • Oracle Cloud Infrastructure (OCI) Uygulama ve Migrasyon

 • Oracle Cloud Platform (OCP) Uygulama ve Entegrasyon

 • Oracle Cloud Yazılım (OCS) Uygulama ve Özelleştirme

 • Oracle Cloud Uygulama Geliştirme ve Entegrasyon

 • Oracle Cloud Uygulama Geliştirme ve Entegrasyon

 • Oracle Cloud Güvenlik ve Yönetişim

 • Oracle Cloud Yönetilen Hizmetler

 • Oracle Cloud Backup ve Afet Kurtarma

Oracle Cloud için GTech metodolojileri

 • Agile Metodolojisi:

  GTech, Oracle Cloud projelerini zamanında ve maliyet tasarruflu  şekilde sunmak için Agile yaklaşımını kullanır. Bu metodoloji esnekliği, takım çalışmasını ve müşteri iş birliğini vurgular.

 • Cloud Adoption Framework (CAF)

  GTech, Cloud Adoption Framework (CAF) kullanarak kuruluşların Oracle Cloud'a yüklerinin migrasyon ve entegrasyonunu gerçekleştirir. Bu çerçeve, değerlendirme, tasarım, migrasyon ve optimize etme gibi yapılandırılmış yaklaşımları sağlar.

 • DevOps Metodolojisi

  GTech, DevOps metodolojilerini kullanarak, tüm yazılım geliştirme hayat döngüsü boyunca iş birliği ve otomasyonu artırır. Bu yaklaşım, Oracle Cloud dağıtımlarının hızını ve güvenilirliğini üst seviyeye taşır.

 • ITIL Framework

  GTech, hizmet yönetimi ve olay yönetimi için ITIL’ın en iyi uygulamalarını izler. Bu yaklaşım, müşterimizin Oracle Cloud ortamının her zaman en iyi performans göstermesini ve güvenli olmasını sağlar.

Ürün ve hizmetlerimiz

Oracle Cloud Altyapısı, uygulama ve geçiş

GTech, kuruluşların iş yüklerini Oracle Cloud Altyapısı'na (OCI) uygulamayı ve geçirmeyi mümkün kılar. Bu hizmet, değerlendirme, tasarım, geçiş ve optimizasyon adımlarını içerir.

Oracle Cloud Platformu, uygulama ve entegrasyon

GTech, kuruluşların Oracle Kendi Kendini Yöneten Veri Tabanı, Oracle Cloud Altyapısı (OCI), Bilgi İşlem ve Nesne Depolaması gibi Oracle Bulut Platformu (OCP) hizmetlerinin uygulanmasına

Oracle Cloud Yazılımı, uygulama ve özelleştirme

GTech, kuruluşların Oracle ERP Cloud, Oracle HCM Cloud ve Oracle SCM Cloud gibi Oracle Cloud Yazılımı (OCS) hizmetlerini uygulamasına ve özelleştirmesine yardımcı olur.

Oracle Cloud yönetilen servisler

GTech, müşterinin Oracle Cloud ortamının izlenmesini, bakımını, yönetimini ve yönetilen hizmetleri sağlar.

Oracle Cloud güvenlik ve denetim

GTech, Oracle Cloud için güvenlik değerlendirmeleri, güvenlik kontrolleri ve uyumluluk yönetimini içeren yönetişim hizmetleri sağlar.

Oracle Cloud yedekleme ve felaket kurtarma

GTech, Oracle Cloud için yedekleme ve kurtarma stratejileri, olağanüstü durum kurtarma planlaması ve testleri içeren hizmetleri sağlar.

En iyi bildiğimiz şeyi öğretiyoruz:
Oracle Cloud eğitimleri

Oracle Cloud çözümlerini yönetmek ve optimize etmek için gerekli becerileri geliştirmek için eğitim ve sertifika programları sunuyoruz.

Şimdi İletişime Geçin