Microsoft Azure

En yüksek veri merkezi sayısı ile
Microsoft Azure

Microsoft hizmetlerine ve kaynaklarına erişmenizi ve bunları yönetmenizi sağlayan bulut bilgi işlem platformu Microsoft Azure şimdi GTech desteği ile kurumunuza değer katmaya hazır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda verilerinizi depolayın, dönüştürün ve kolay erişimin avantajını yaşayın.

GTech + Microsoft Azure: Verilerin kontrolü bir “bağlantı” uzağınızda

Çevrim içi bir portal olma özelliği de gösteren Microsoft Azure, tüm MS hizmet ve kaynaklarına ulaşmak için yalnızca aktif bir internet bağlantısını gerekli kılar. GTech implementasyonu ile Azure portalına ulaşarak, dünyaya yayılmış 50+ veri merkezinden yararlanabilirsiniz.

Microsoft Azure ile web uygulamalarını & hizmetlerini yönetebilir, veri depolama ve analiz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sanal makine ve kapsülleri çalıştırmanın yanı sıra yapay zeka ve makine öğrenimi modellerini geliştirmek ve dağıtmak için de pek çok kurumun kullandığı çözüm mobil ve IoT uygulamalarını geliştirmek ve dağıtmak için de tercih edilmektedir. Microsoft Azure tüm bunlara ek olarak; yedekleme, afet kurtarma, arşivleme ve ağ & içerik dağıtımı için oldukça değerli çözümler sunar.

Fortune 500 şirketlerinin gözdesi Microsoft Azure'un avantajları

Skalabilite

Microsoft Azure kullanıcıların  bilgisayar kaynaklarını ihtiyaçlarına göre kolayca artırmalarına veya azaltmalarına olanak tanır, böylece donanımda büyük bir ön yatırıma ihtiyaç kalmaz.

Esneklik

Microsoft Azure çeşitli işletim sistemleri, programlama dilleri ve çerçeveleri destekler; böylece kullanıcılar için mevcut uygulamalar ve araçlarla çalışmak kolay hale gelir.

Güvenilirlik

Microsoft Azure yük dengeleme, otomatik ölçeklendirme ve afet kurtarma gibi çeşitli hizmetler ve özellikler sunar böylece uygulamalar ve verilerin kullanılabilirliği ve güvenilirliği sağlanır.

Güvenlik

Microsoft Azure veri şifrelemesi, kimlik yönetimi ve tehdit koruma gibi çeşitli güvenlik özellikleri ve hizmetleri sunar, böylece uygulamalar ve verilerin korunması sağlanır.

Küresel kapsam

Microsoft Azure veri merkezi ağıyla uygulamaları ve verileri kullanıcılarına daha yakın yerlere yerleştirerek daha hızlı performans ve daha düşük gecikme sağlar.

Başlıca hizmetlerine yakından bakın;

Microsoft Azure avantajlarını
GTech farkıyla deneyimleyin

GTech olarak yıllardır kurumların Microsoft Azure çözümlerini tasarlama, uygulama ve yönetmelerine gelişmiş teknolojimiz ve uzman kadromuz ile yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz bazı hizmetler:

 • Bulut taşıma

  Kurumların mevcut yüklerini Azure'a taşımasına ve ölçeklenebilirlik ve maliyet avantajlarından yararlanmasına yardımcı oluyoruz.

 • DevOps ve otomasyon

  Kurumların DevOps uygulamalarını ve Azure DevOps ve Azure Automation ile operasyonlarını otomatikleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

 • Güvenlik ve uyumluluk

  Kurumların Azure çözümlerinde sektör standartlarını yakalaması ve yasalara uyması noktasında devreye giriyor, güvenlik desteği sunuyoruz. 

 • Veri ve analitik

  Kurumların Azure SQL, Azure Data Factory ve Power BI gibi Azure hizmetlerini kullanarak verilerinden elde ettikleri sonuçları analiz etmelerini sağlıyoruz. 

 • IoT ve edge computing

  Kurumların Azure IoT Hub kullanarak IoT cihazlarını bağlamalarına ve Azure Edge kullanarak çözümlerini dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

GTech’in Microsoft Azure
metodolojisini keşfedin

GTech olarak, temelde müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için Azure platformunun gücünü ve yeteneklerini tam olarak kullanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 • Değerlendirme

  Müşterimizin mevcut IT altyapısını değerlendirmeyle sürece başlıyoruz, Microsoft Azure’un performansı, ölçeklenebilirliği ve maliyet etkililiğini artırmada kullanılabilecek alanları belirliyoruz.

 • Migrasyon

  Müşterimizin mevcut uygulamalarını ve yüklerini Microsoft Azure’a taşımasına yardım ediyoruz . Bu hizmet, Azure’da sanal makine çalıştırmayı veya Azure PaaS hizmetlerini kullanmayı içerebiliyor.

 • Geliştirme

  Müşterilerimizle birlikte yeni uygulamalar ve hizmetler geliştiriyoruz. . Bu hizmet, Azure DevOps’u sürekli entegrasyon ve dağıtım için kullanmayı, serverless hesaplama için Azure fonksiyonlarını, veri bilim ve analitik için makine öğrenimini kullanmayı içerebiliyor.

 • Yönetim

  Müşterilerimizin Azure ortamını yönetme ve izlemeye yardım ediyoruz , sorunları izleme ve çözme aşamasında destek oluyoruz.rişim ve izinleri yönetiyor, güncellemeleri ve yükseltmeleri gerçekleştiriyoruz.

 • Optimizasyon

  Müşterilerimizin Microsoft Azure kullanımını optimize etmeye yardımcı oluyoruz , maliyetleri azaltabilecek ve performansı artırabilecek alanları belirliyor, çözümlere ulaştırıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin