GTech ile geleceğin teknolojisi bugünden şekilleniyor

Hızla ilerleyen teknolojik dönüşüm, iş dünyasındaki denklemleri yeniden kurarken, GTech olarak bu değişime yön veriyoruz. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunarak rekabet avantajı sağlamak için önceliğimiz inovasyon ve Ar-Ge!

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak, yeni fikirler üretmek, prototip yazılımlar geliştirmek ve edindiğimiz tecrübeleri ürünlerimize entegre etmek adımlarını başarıyla hayata geçiriyoruz.

İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla verinin tüm alanlarından elde edilen bilgi ve tecrübeyi değerlendiriyor, sektörün öncü uygulamalarını bünyemizde geliştiriyoruz. Müşterilerimize bugünün ve geleceğin teknolojilerini sunmak, endüstriyel dönüşüme öncülük etmek ve geleceğe hitap eden inovatif çözümler geliştirmek için sürekli olarak “Ar-Ge, bilgiyle beslendikçe büyür.” yaklaşımıyla çalışıyoruz.

Ar-Ge merkezimizde ürettiğimiz her ürün bizim için sanat eseri niteliğinde

Bir teknoloji, bilişim ve danışmanlık şirketi olarak, sektördeki 20 yılı aşkın sürede biriktirmiş olduğumuz tecrübemizi Ar-Ge yolculuğuyla ürüne çevirme işini bir sanat eseri ortaya çıkarmak olarak görmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımızla eserlerimize yenilikçi özellikler katmakta ve ticarileşmesini sağlayarak başarısını artırmaktayız. Çıkardığımız her eserin de hak ettiği değeri yerinde ve zamanında bulması için “Taş yerinde ağırdır.” diyerek çalışmaktayız.

2011’de Teknokent bünyesinde Ar-Ge faaliyetlerimize başladık. 2017’de yerinde Ar-Ge merkezi olduk ve yatırımlarımıza hız kazandırdık.

Ülkemizde geliştirdiğimiz, sektöre yön veren yazılım çözümlerini yurt dışına da sunuyoruz. Uluslararası iş birlikleri gerçekleştiriyor ve yurt dışında projeler geliştiriyoruz. Bu sayede, teknoloji sektöründe küresel arenada da kolaylıkla rekabet edebiliyoruz.

Ayrıca, TÜBİTAK programları kapsamında projeler üretiyor ve bu projelerle hem ülkemizin teknoloji alanındaki gelişimine katkıda bulunuyor, hem de sektördeki liderliğimizi sürdürüyoruz. Ortaya çıkardığımız ürünlerin başarısını, Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlarla artırmaya devam edeceğiz.

Ar-Ge’den Ür-Ge’ye giden yolculuk

Bilginin Ar-Ge ile harmanlandığı yerde Ür-Ge ortaya çıkar Biz de teknoloji, bilgi ve
deneyimimizi Ar-Ge ve inovasyon sayesinde birleştiriyoruz. Güç ama özel olanın,
inovasyonla bilginin işlenmesi ve Ar-Ge ile ürün ortaya çıkarılması olduğunun
bilincindeyiz.

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak, yeni fikirler üretmek, prototip yazılımlar geliştirmek ve edindiğimiz tecrübeleri ürünlerimize entegre etmek adımlarını başarıyla hayata
geçiriyoruz. Birlikte çalıştığımız birçok müşterimiz Ar-Ge proje fikrimizi henüz fikir aşamasında iken destekliyor. Bu yolculuğa birlikte çıktığımız iş ortaklarımız ile Ar-Ge’den Ür-Ge’ye doğru giden yolculuğumuzda birçok başarılı projeye imza attık.

Şimdi İletişime Geçin