Veri Gölü Çözümleri

GTech ile her türlü veriyi depolayın &
sorunsuzca işleyin!

Farklı kaynaklardan gelen verileri depolamak, yönetmek, analiz etmek ve işlemek için kullanabileceğiniz büyük ölçekli bir veri depolama platformuna ihtiyaç duyuyorsanız, size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Klasik veri depolama yöntemlerinden olan ilişkisel veri tabanları, önden tanımlı sorgulara ve raporlara cevap verecek yetenekte dizayn edilmiştir. Veride gizli bulunan değeri ortaya çıkarmak için yapacağınız makine öğrenimi teknikleri ve istatistiki analitik yöntemleri, önceden tanımlayamadığınız içgörüler üretir. Söz konusu makine öğrenimi ve analitik tekniklerin çalışması için özel olarak dizayn edilmiş teknolojiler gerekir. Bu teknolojilere ulaşmanız, biz'le mümkün.

Demo Talep Edin

Neden Veri Gölü Çözümleri ? Esneklik,ölçeklenebilirlik ve daha fazlası

Veri gölünün temel amacı, geniş hacimli ve çok çeşitli veriyi depolayıp farklı analitik teknikler ile depolanan veriden değer üretilmesine olanak sağlamaktır. GTech danışmanlığında, gerçek zamanlı ve tarihsel (batch) veri analitiğini aynı anda yapmanızı sağlayacak birkaç farklı teknolojiyi entegre ederek hibrit bir veri gölü de oluşturabilirsiniz.

Bununla beraber, bir veri gölü, veri depolama sırasında veri modelleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Analitik yöntemler uygulanırken, veri bulma ve keşfetme sırasında veri modeli yapılabilir. Herhangi bir işletme veya alanla ilgili soru sormak ve içgörü toplamak için eşsiz bir esneklik sunar.

Veri Gölü Çözümleri için GTech yaklaşımı

Yetkin kadromuzla veri gölü ihtiyaçlarınız için gerçekleştirmeniz gereken tüm çalışmaları kurumunuz adına hayata geçiriyoruz.

Proje öncesinde, maliyet açısından en uygun alternatifleri sizinle birlikte değerlendiriyor ve ihtiyaç duyacağınız veri gölü platformunun hangi teknolojilerden oluşarak bir araya getirilebileceğinin analizini yaparak sizin için en uygun araç ve teknolojileri seçiyoruz.

Dahası:

  • Verilerinizin tutarlılığını ve güvenliğini sağlamak için çeşitli yönetim özellikleri sunuyoruz.

  • Veri analizi işlemlerinizi hızlandırarak, daha seri kararlar almanıza yardımcı oluyoruz.

  • Farklı kaynaklardan gelen verileri bir araya getirerek, analiz süreçleri için seçenekler sunuyoruz.

  • Ayrıntılı veri analizleri yaparak iş stratejilerinizi etkili bir şekilde belirlemenizi sağlıyoruz.

Şimdi İletişime Geçin