Ekotürk TV Gün Ortası Programı | Mine Taşkaya

GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Mine Taşkaya, Ahu Orakçıoğlu’nun gündeme ve teknolojiye dair sorularını Gün Ortası programında yanıtladı.

Driving Excellence Through Intelligent Data

IDC Financial Services Summit 2021’de gerçekleşen “Driving Excellence Through Intelligent Data” oturumunda, İş Bankası CEO’su Sayın Hakan Aran, Striim Başkanı ve CEO’su Sayın Ali Kutay ve GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Sayın Mine Taşkaya, teknolojinin Finans sektöründe yarattığı faydaları ve kurumların dijital dönüşümü üzerindeki gücünü aktardılar.

How to Deliver Next Generation Services and Experience in Banking

IDC Financial Services Summit 2021 etkinliğinde yer alan “How to Deliver Next Generation Services and Experience in Banking” oturumumuz, Odeabank COO’su Sayın Sinan Erdem Özer, Fibabanka CIO ve COO’su Sayın Serdar Yılmaz, Oracle Türkiye Ülke Müdürü Sayın Zeynep Keskin ve GTech Finans Çözümleri Kıdemli Direktörü Sayın Eray Karacaoğlan’nın değerli katılımlarıyla gerçekleşti.

Dijitalleşme Yol Haritasında Finansal Dashboard ve Yönetim Raporlama Projeleri Tekfen Webinarı

Tekfen Holding grup şirketlerinin farklı teknolojilerde yer alan finansal verilerini tek bir platformda entegre etmeyi sağlayan Finansal Dashboard Projesi’nin yarattığı değeri ve dinamik piyasa parametrelerinin takibi ile karar destek süreçlerinin nasıl güçlendirildiğini aktardık.

Renault Mais Balanced Scorecard Projesi İle Satış Sonrası Performansını Anlık İzleme

Renault, Balanced Scorecard (Kurumsal Karne) projesi ile yetkili satıcı ve bayilerin satış sonrası hizmet performansını anlık olarak görsel raporlarla yönetmeye başladı.

GTech CEO’su Mine Taşkaya, Teknokentler Konuşuyor programına konuk oldu.

Teknokentler Konuşuyor programında ICT Media Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Adnan Pehlivan ve TechnoB2B Direktörü Feridun Portakal sordu, GTech kurucu ortağı ve CEO Mine Taşkaya cevapladı.

GTech CEO’su Mine Taşkaya, Kariyer Sırları programında Esra Öz’ün konuğu oldu.

Veri yönetimi ve analitiği konularının Türkiye ve dünya pazarında çok önemli bir yeri olacağı vizyonuyla 2000 yılında GTech’i kuran Mine Taşkaya, girişimcilik başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı.

Sigortacılık Sektöründe Performans Yönetimi ve Yasal Raporlamada Dijital Dönem

Magdeburger Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Halil Yolcu ve Magdeburger Sigorta Bilgi Teknolojileri Direktörü Bahadır Özütam’ın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz webinarda GTech Wiseborad Insurance ve GTech SBM Entegrasyonu projelerinin başarı hikayelerini konuştuk.

GTech CEO’su Mine Taşkaya BTHaber Gazetesi 3G1K programının konuğu oldu.

Teknoloji ve iş dünyasına dair yeniliklerin konuşulduğu programda Mine Taşkaya, rekabetçi olmak için büyük veri ve ileri analitik çözümlerini aktardı.

Geleceğin Teknolojileri Büyük Veri ve Yapay Zeka

GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Mine Taşkaya, A Para Teknoloji Çağı programının konuğu oldu.

GTech, Bankacılık Alanındaki Projelerle Büyüyor.

GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Mine Taşkaya, Enterprise Next’in konuğu oldu.

Pandemi Sonrası Teknolojik Dönüşüm

GTech Kurucu Ortağı ve CEO’su Mine Taşkaya Ekotürk TV’nin konuğu oldu.

Symphony Banking Ana Bankacılık Projesi Habib Bank’da Hayata Geçti

20 yıllık uzmanlığıyla veri teknolojileri ve bankacılık alanında katma değerli hizmetler ve çözümler sunan teknoloji firması GTech, Habib Bank ile sektörde ezber bozan bir projeye imza attı.

Değişen Koşullar, Adaptasyon ve Teknoloji ile Rekabetçi Olmak

GTech, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran ve TEB Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır’ın katılımıyla online bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

GTech CEO’su Mine Taşkaya, Yılın Bilişim Sektörü Kadın Girişimcisi seçildi.
Finans dünyasındaki gelişmeleri kullanıcı ihtiyaçları belirliyor.

GTech CEO’su Mine Taşkaya ve GTech Yönetici Ortağı Levent Berkman, BT Haber ile gerçekleştirdikleri röportajda finans dünyasındaki gelişmeleri değerlendirdiler.