IBM

IBM ürünlerinde GTech farkı

Zekâ, mantık ve bilimi iş dünyasının lehine uygulayan IBM ve çözümleri, danışmanlığımız ve desteğimiz ile kurumların süreçlerini iyileştiriyor ve geliştiriyor. 23 yıllık deneyimimizle harmanlanan çözüm odaklı yaklaşımımız, ihtiyaç duyduğunuz IBM ürün ve çözümlerini kurumunuza ustalıkla yansıtıyor.

Alanında uzman kadromuzla veri gölü ihtiyaçlarınız için gereken çalışmayı sizin adınıza yapıyor, maliyet açısından en uygun alternatifleri sizinle birlikte değerlendiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz veri gölü platformunun, hangi teknolojilerden oluşarak bir araya gelmesi gerektiğinin analizini yapıyor ve sizin için en uygun araç ve teknolojileri seçiyoruz.

Doğru veriler, doğru müşterileri bulsun:
IBM Cloud Pak for Data

Doğru verilere sahip olabilirsiniz fakat bu verileri doğru müşterilerle bağlamayı başaramadıysanız, verilerin hiçbir önemi kalmıyor. Doğru zaman - müşteri - veri üçgeninin kurulmasının başrolü olan Cloud Pak for Data (CP4D), daha iyi kararlar için veri kullanımını iyileştirir.

Cloud Pak for Data, şirket içi veya bulutta yer alan verilerin taşınmadan birbirine bağlanmasını ve erişilebilir kılınmasını sağlayan birleşik bir platform. Bir arada sunulan verilerin kullanıcılar için eyleme geçirilebilir bilgiler haline gelmesi ve otomatikleştirilmesi ona emanet.

Cloud Pak for Data, verilerin toplanmasından depolanmasına; analiz edilmesinden gerçek zamanlı karar vermeye kadar tüm veri işleme ve analitik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu ihtiyaçların karşılanması için OpenShift mimarisi üzerine kurulu bulunan Kubernetes Container Orchestration tabanlı bir çekirdek ortamından faydalanır.

Gizli ve güvenli veriler

Tüm veriler için ortak gizlilik ve erişilebilirlik ilkesi

Güçlü veri kullanıcıları

Tüm kullanıcıların güvenilir veriye erişimi

Daha hızlı içgörüler

Modern ve yüksek performans bulut veri ambarı

Yapay zekâ ve makine öğrenimi

Yapay zekânın yanılmazlığı verilere yansır

Otomasyonun gücü

Maliyet tasarrufu sağlayan görev otomasyonu

Çoklu bulut veri erişimi

Veri sanallaştırma ve bütünleşmiş veriler

Veri bilimi

Farklı veri bilimcilerinin desteği

Analitik

Pano, rapor ve görselleştirmeler

Neden IBM CP4D?

Günümüz koşullarında işletmelerin en değerli hazinesi verileridir. İşletmelerin başarılı çıktılara bu verilerin ışığında elde ettiği öngörülerle sahip olur. Kısa bir deyişle veriden değer üretmek, hedeflere ulaşmanın bir numaralı kuralıdır. Ancak olumlu çıktılar, yalnızca bahsi geçen verilerin güvenilir ve erişilebilir olmasıyla mümkün hale gelir. Cloud Pak for Data burada devreye girerek verilere bağlanmayı, onları yönetmeyi ve analiz etmeyi sağlar.

Veri mühendisi ve veri bilimcisi gibi tüm veri kullanıcılarının birlikte çalışması için sistematik bir yapı sunar. Kullanıcılar; analitiği kolaylaştıran ve iş birliğinin önündeki engelleri kaldıran modern araçlarla verileri aramak için daha az zaman harcar. Bununla birlikte verilerini verimli bir şekilde kullanmalarının da önü açılmış olur.

GTech ile
Cloud Pak for Data uzmanlığı

Veri alanında 23 yıldır biriktirdiğimiz tecrübemiz bize bir işletmenin bugününü de geleceğini de şekillendiren en önemli etkenin doğru bilgiyi doğru yerde kullanmanın açığa çıkardığı avantaj olduğunu gösterdi.

IBM’nin sunduğu Cloud Pak for Data ile müşteri verilerinin anlamlandırılması ve yararlı bilgiye dönüştürülmesi noktasında işletmeleri destekliyor; ihtiyaç duydukları her an üstün danışmanlık sağlıyoruz.

Cloud Pak for Data kullanım senaryolarına bakış

Cloud Pak for Data, sizin iş gereksiniminiz ne yönde ise o çerçevede, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunar.

<span>Cloud Pak for Data</span> kullanım senaryolarına bakış

Veriyi doğru yönlendirme

Veri erişimi, kalitesi, merkezi ve yönetimi; yani veriye dair tüm zorluklar yapay zekâ desteğiyle tarihe karışıyor. Veriyi doğru yönlendirmek her şeydir” yaklaşımı bu duruma zemin hazırlıyor.

<span>Cloud Pak for Data</span> kullanım senaryolarına bakış

Müşteri deneyimi

Müşterilerinizle olumlu, anlamlı ve mükemmel diyaloğa dayalı bir süreç yürütmek için yapay zekânın üstün etkisinden yararlanın; müşteri deneyimini zirveye taşıyın.

<span>Cloud Pak for Data</span> kullanım senaryolarına bakış

İş analitiği

Mükemmel diyaloğa dayalı bir süreç yürütmek için yapay zekânın üstün etkisinden yararlanın; müşteri deneyimini zirveye taşıyın. İş analitiği Sınırları ve ihtiyaçları belirlemek, fırsatları keşfetmek, bilgiye dayalı ve anlayışlı kararlar almak için kurumsal verileri görselleştirin
ve analiz edin.

Cloud Pak for Data’ya nasıl yaklaşıyoruz?

IBM ürün ve çözümlerinde en yetkili iş ortaklarından biri olarak, IBM onaylı sertifikalara sahip uzman kadromuz ile Cloud Pak for Data çözümlerini sizin için açıklıyor, kuruyor ve devreye alıyoruz.

Uzmanlarımız, CP4D ile ilgili en iyi uygulama çözümlerine odaklanıyor ve veri yönetim ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle dirsek temasında çalışarak çözümler tasarlıyor. Tasarladığımız çözümler için kullanacağınız CP4D platformunun yeteneklerini tam olarak kullanmanız ve yatırımlarınızın karşılığını almanız için gereken teknik destek de bizzat ekibimiz tarafından sağlanıyor.

Başlıca Sektörler

  • Perakende
  • Banka
  • Sağlık
  • İmalat

Şimdi İletişime Geçin