İrem Akman Keskin

İrem Akman Keskin

İrem Akman Keskin

Direktör
İnsan Kaynakları

2003 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olan İrem Akman Keskin, kariyerine; Axa Oyak Sigorta Şirketi’nde satış yöneticisi ve satış takım lideri olarak başladı. 2007 yılında Lafarge Grubunda çalışmaya başlayan Keskin,  grubun Oyak Grubuna devredilmesinden sonra görevine Oyak Aslan Çimento A.Ş’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak devam etti.

2012 yılında Itelligence Türkiye’de İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü yapan Keskin son olarak Solvia Yazılım ve Danışmanlık Şirketi’nde İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüttü. İrem Akman Keskin, Eylül 2021 tarihinden itibaren kariyerine GTech’te devam etmeye başladı.

Kariyeri boyunca organizasyonel gelişim, yetenek yönetimi ve çalışan memnuniyeti projelerine liderlik etti. İrem Akman Keskin; GTech bünyesinde; çalışan deneyimi, kariyer, performans ve yetenek yönetimi, işveren markası ve yetenek kazanımı gibi tüm insan kaynakları süreçlerinin yönetiminden sorumlu olarak görev alıyor.