İbrahim Öztürk

İbrahim Öztürk

İbrahim Öztürk

Genel Müdür Yardımcısı
Stratejik Planlama ve Pazarlama

1999 yılında ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği’nden mezun olan İbrahim Öztürk, yüksek lisansını Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi bölümünde tamamladı. Kariyerine 1998 yılında Aselsan’da Sistem Geliştirme Mühendisi olarak başlayan Öztürk; 2000 yılında kısa bir dönem Citibank’ta Proje Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra aynı yıl Koç.net’te Satış Öncesi Danışmanı olarak görev aldı.

2003 yılında telekomünikasyon sektörüne geçen ve kariyerine 12 yıl boyunca Turkcell Bilgi Güvenliği Yöneticisi ve Ürün Müdürü olarak devam eden Öztürk, 2015 yılında Vektor Telekom’a Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı.
2019 yılında kısa bir süre Arçelik’te IoT Ürünleri ve İş Geliştirme Global Yöneticiliği yapan İbrahim Öztürk aynı sene GTech ekibine Stratejik Planlama ve Pazarlama Direktörü olarak katıldı. 2023 yılında GTech Stratejik Planlama ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan İbrahim Öztürk, GTech’in tüm pazarlama, strateji ve planlama süreçlerine liderlik ediyor.