Project Description

İnsana Saygı Ödülü

Türkiye’nin en prestijli ve köklü insan kaynakları ödüllerinden Kariyer.net İnsana Saygı ödülünü almaya hak kazanan sayılı markalardan biri olmaktan büyük gurur duyuyoruz.
Kariyer.net müşterisi 30.000’i aşkın işveren arasından, Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazanan sayılı firmalardan biri GTech oldu. Ödül, yeterli sayıda başvuru alan, yeterli sayıda ilan çıkan, ilanları her gün güncelleyen, Kariyer.net üzerinden belli sayıda kişiyi işe almış olan ve tüm başvuran adayların başvurusunu adaya özel cevaplayan firmalara veriliyor.
Farklı iş alanlarında uzmanlaşmış danışman kadromuzla teknolojik gelişmeleri yakından takip eden GTech’i veriden değer yaratmak, müşterilerimize kaliteli, yaratıcı ve katma değerli hizmetler sunmak amacıyla  kurduk. 21 yılı aşkın varlığımız boyunca GTech olarak ürün ve hizmetlerimize yaptığımız yatırımı ne kadar önemsediysek insan kaynağımızı da bir o kadar önemsedik. Kariyer.net İnsana Saygı ödülünü almaya hak kazanan sayılı markalardan biri olmaktan mutluluk duyuyoruz.