Teknoloji Tutkunu, Çalışkan ve Eğlenceli misin?

Bize katıl!

Başarı odaklı ve gelişimi sürekli önde tutan yaklaşımı ile tercih edilen “Teknoloji” firmasıyız.

En Büyük Sosyal Sorumluluk Projemiz “Gençlerimiz”

GTech Akademi ile kariyerini teknoloji konusunda geliştirmek isteyen gençlerimizin destekçisi olarak Geleceğin Teknik Liderleri’ni yetiştiriyoruz.
Genç Dostu!
Kariyerlerine GTech’in Büyük Veri, İş Zekası, Veri Ambarı ve Veritabanı Yönetimi gibi uzmanlık alanlarında devam etmek isteyen geleceğin mimarları için eğitimler veriyoruz. Eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayan arkadaşları ekibimize dahil ediyoruz. GTech ekibinin %35’i, akademiyle aramıza katılan ve kariyerlerini burada sürdüren arkadaşlarımızdan oluşuyor.

Üretirken Gelişmeye Devam Ediyoruz!

Genç ve dinamik ekibimizle teknolojiye yön veren çözümler üretirken, ekibimizin öğrenmeye devam etmesi ve yeteneklerini geliştirmesi önceliklerimiz arasında.
Fikirleriniz ve Geleceğiniz bizim için önemli!
Yerinde Ar-Ge Merkezi olmanın gururu ile yeni proje fikir ve önerilerini belirten arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz.
Her ekip üyesi için ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen teknik ve kişisel gelişim eğitim planlarının yanı sıra Master ve Doktora yapmak isteyen çalışma arkadaşlarımıza da destekler sunuyoruz.

Eğlenmeden Çalışmak Olmaz!

Aynı gemide yol alan ekip arkadaşları olarak başarılarımızı hep birlikte kutlamayı seçiyoruz. Her ay farklı konseptlerle Happy Hour organizasyonları yaparak aylık kutlamalarımız için bir araya geliyoruz. Özel gün kutlamalarının yanı sıra yönetim ekibi ile düzenlenen kahvaltılarımızda sohbetler gerçekleştiriyoruz.
Başarı projelerin keyifli ve mutlu ortamlarda oluştuğuna inanıyoruz.
Çalışma sürelerini daha verimli geçirebilmek için molalarımızda bilardo, langırt ya da playstation oynuyoruz. Havaların değişmesiyle birlikte kıyafet yönetmeliğimizi de mevsim koşullarına uygun şekilde değiştiriyoruz.