Teknoloji Tutkunu, Çalışkan ve Eğlenceli misin?

Bize katıl!

Başarı odaklı ve gelişimi sürekli önde tutan yaklaşımı ile tercih edilen “Teknoloji” firmasıyız.

En Büyük Sosyal Sorumluluk Projemiz “Gençlerimiz”

GTech Akademi ile kariyerini teknoloji konusunda geliştirmek isteyen gençlerimizin destekçisi olarak Geleceğin Teknik Liderleri’ni yetiştiriyoruz.
Genç Dostu!
Kariyerlerine GTech’in Büyük Veri, İş Zekası, Veri Ambarı ve Veritabanı Yönetimi gibi uzmanlık alanlarında devam etmek isteyen geleceğin mimarları için eğitimler veriyoruz. Eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayan arkadaşları ekibimize dahil ediyoruz. GTech ekibinin %35’i, akademiyle aramıza katılan ve kariyerlerini burada sürdüren arkadaşlarımızdan oluşuyor.

Üretirken Gelişmeye Devam Ediyoruz!

Genç ve dinamik ekibimizle teknolojiye yön veren çözümler üretirken, ekibimizin öğrenmeye devam etmesi ve yeteneklerini geliştirmesi önceliklerimiz arasında.
Fikirleriniz ve Geleceğiniz bizim için önemli!
Yerinde Ar-Ge Merkezi olmanın gururu ile yeni proje fikir ve önerilerini belirten arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz.
Her ekip üyesi için ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen teknik ve kişisel gelişim eğitim planlarının yanı sıra Master ve Doktora yapmak isteyen çalışma arkadaşlarımıza da destekler sunuyoruz.

Eğlenmeden Çalışmak Olmaz!

Aynı gemide yol alan ekip arkadaşları olarak başarılarımızı hep birlikte kutlamayı seçiyoruz. Her ay farklı konseptlerle Happy Hour organizasyonları yaparak aylık kutlamalarımız için bir araya geliyoruz. Özel gün kutlamalarının yanı sıra yönetim ekibi ile düzenlenen kahvaltılarımızda sohbetler gerçekleştiriyoruz.
Başarı projelerin keyifli ve mutlu ortamlarda oluştuğuna inanıyoruz.
Çalışma sürelerini daha verimli geçirebilmek için molalarımızda bilardo, langırt ya da playstation oynuyoruz. Havaların değişmesiyle birlikte kıyafet yönetmeliğimizi de mevsim koşullarına uygun şekilde değiştiriyoruz.

GTech’e İnsana Saygı Ödülü

Türkiye’nin en prestijli ve köklü insan kaynakları ödüllerinden Kariyer.net İnsana Saygı ödülünü almaya hak kazanan sayılı markalardan biri olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

21 yılı aşkın varlığımız boyunca GTech olarak ürün ve hizmetlerimize yaptığımız yatırımı ne kadar önemsediysek insan kaynağımızı da bir o kadar önemsedik. Kariyer.net müşterisi 30.000’i aşkın işveren arasından, adayların başvurularını eksiksiz yanıtlayan, çok sayıda istihdam yaratan ve yüksek iş başvurusu alan kurumlara verilen İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazanan sayılı firmalar arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

    Aday Aydınlatma Metni |

    Aday Açık Rıza Metni |

    Referanslara İlişkin Metin |