Verilerinizden değer yaratmak için 20 yıldır bize  güveniyorsunuz.

Verinin kurumların en önemli değeri olacağını 20 yıl öncesinden öngörerek yola çıktık; verinin her katmanı, her alanı ve her anlamı üzerinden edindiğimiz bilgi ve derin saha tecrübesi ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz. 

Teknolojik değişimlerin çok büyük hızla yaşandığı çağımızda, değişime uyum sağlamak bir tercih olmaktan çıkmış ve rekabette geri kalmamak için bir zorunluluk haline gelmiştir.

Yapılan araştırmalara göre dijital dönüşümü motive eden en önemli sebepler; verimliliği artırmak, rekabet avantajı sağlamak ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmektir. GTech olarak, gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı öngörerek, hedeflerinize ulaşmanız ve rekabette öne çıkmanız için teknoloji bilgimiz, sektör tecrübemiz ve çevik çalışma anlayışımızla İleri Analitik, Büyük Veri, İş Zekası, Veritabanı ve Finansal teknolojiler ve uygulamalar konularında çözümler üretiyoruz.

Temel misyonumuz; müşterilerimizle çıktığımız yolculukta sahip olduğumuz tecrübe ile her türlü verinin değere dönüşmesini sağlamaktır. 20 yıldır farklı sektörlerdeki müşterilerimiz ile tamamladığımız başarılı projeler ise bizi zirveye taşımıştır.

Uzman danışman kadromuz ile sunduğumuz anahtar teslim projelerin yanı sıra, kurumsal firmalara dış kaynak kullanımı modeliyle de çözümler sağlıyoruz. Ayrıca, yeni teknolojileri yakından takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda teknolojiye yön veren ürünleri de sektörlere sunuyoruz.

Teknoloji tutkunu ekibimizle büyümeye ve teknoloji dünyasında verinin uzmanı olarak başarı hikayeleri yaratmaya devam edeceğiz…

Başarı Faktörümüz

Ekibimiz

Çevik uzman ekip

Tecrübemiz

Sektöre özel bilgi birikimi

Öngörümüz

Yeni teknolojieri uyarlama yeteneği

Müşteri Bağlılığımız

Müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı iş birliği

Lider Ekibi

Mine TaşkayaKurucu Ortak & CEO
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Mine Taşkaya, GTech’ten önce IBM, Koç Sistem ve Coretech gibi sektörün öncü şirketlerinde çeşitli görevler üstlendi ve 2000 yılında GTech’i kurdu.
Oracle İş Ortakları Danışma Kurulu Başkanlığını sürdüren Taşkaya, ODTÜ Mezunlar Derneği Danışma Kurulu’nda da “Mentor” olarak görev alarak gençleri sektöre kazandıracak ve kendisi gibi öncü liderler yaratmak için çalışmalara imza atıyor. Devamı…
Gürhan TaşkayaYönetici Ortak
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Gürhan Taşkaya çok iyi derecede İngilizce biliyor. Taşkaya, GTech’e katılmadan önce IT sektöründe çeşitli sistem entegratörü firmalarda satış pozisyonlarında rol aldıktan sonra, Oracle firmasında Finans, Hizmet ve Enerji gibi sektörlerde satış yöneticiliği pozisyonlarında görev aldı ve 2013 yılında Yönetici Ortak olarak GTech’e katıldı.
Taşkaya, satış ve genel yönetim becerilerinin yanı sıra iş geliştirme, iletişim becerileri, strateji ve vizyon belirleme alanlarında da beraber çalıştığı ekiplere katkı vermeye devam ediyor. Devamı…
Özgür SarıgülYönetici Ortak
Lefke Avrupa Üniversitesi (Kıbrıs) Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan ve çok iyi derecede İngilizce bilen Özgür Sarıgül, IAS, Koç Sistem ve AdaSoft gibi sektörün öncü şirketlerinde çeşitli teknoloji geliştirme rolleri üslendi ve Özyeğin Üniversitesi Danışma Kurulu’nda görev aldı. 2003 yılı itibariyle GTech ailesine katılan Sarıgül, 2008 yılında GTech’in yönetici ortağı oldu.
Sarıgül’ün uzmanlık alanlarının başında çözüm mimarlığı ve çözüm için stratejiler oluşturmak geliyor ve güçlü olduğu alanlar dijital dönüşüm, iş geliştirme, mentorluk, takım liderliği olarak ön plana çıkıyor. Devamı…
Levent BerkmanYönetici Ortak
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik bölümü mezunu Levent Berkman, İş Bankası, Körfezbank gibi bankacılık sektöründeki önemli kurumlarda yöneticilik pozisyonlarında görev yapmasının ardından 2010-2015 yılları arasında SoftTech Genel Müdürü olarak görev yaptı. 2015 yılında Yönetici Ortak olarak GTech’e katılan Berkman, Bergman İnsan Kaynakları şirketinin de kurucu ortağı ve Genel Müdürüdür.
1999-2001 dönemi ODTÜ mezunlar Derneği Başkanlığını üstlenen Berkman, bugün derneğin aktif konsey üyeliğinin yanı sıra, Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini de sürdürüyor. Devamı…

Teknoloji tutkunu, ekip çalışmasına
inanan ve eğlenceli biri misiniz?
Ekibimize katılın!

Yenilikçi teknolojiler üreten ve sektöre yön veren projeleri hayata geçirirken deneyim de kazanan ekibimizin bir parçası olmak için iş fırsatlarına bakın!

İş Fırsatları

Neden GTech?

  • Veri konusunda 20 yıllık uzmanlık
  • Çözüm odaklı yaklaşım
  • Uzman veri mühendisi ve bilişimci kadrosu
  • Türkiye’nin önde gelen kurumları ile gerçekleştirdiği projelerde edindiği derin saha tecrübesi
Bize Ulaşın

Neden GTech?

  • Veri konusunda 20 yıllık uzmanlık
  • Çözüm odaklı yaklaşım
  • Uzman veri mühendisi ve bilişimci kadrosu
  • Türkiye’nin önde gelen kurumları ile gerçekleştirdiği projelerde edindiği derin saha tecrübesi
Bize Ulaşın